גרירת רכב בירושלים

גרר בירושלים

אם המכונית שלך הייתה בתאונה או שבקה חיים, אתה צריך לקרוא לשירותי גרר. שירותי גרירה יש בירושלים ויש באיזורים אחרים בירושלים, הנה כמה דגשים חשובים כדי למנוע נפילה בידיהם של נוכלים בתחום:

ראשית בדוק אם לגרר יש רשיון לגרירת רכבים מטעם משרד התחבורה. שנית שאל אותו כמה הוא לוקח. כעיקרון גרר שמכבד את עצמו לוקח כ150 ש"ח לגרירה של רכב פרטי עד 10 ק"מ ועד 500 ש"ח לגרירה בשבת וחג, כך עולה לפי הנתונים שפורסמו בדפי זהב השנה.

שנית, ראה עם הגרר עובד עם הביטוח שלך. יש ביטוחי רכב שמכסים גרר. חשוב גם לשלוח את הרכב למוסך מורשה (כמו מוסך מיצובישי מורשה, מאזדה מורשה וכו') כדי לוודא שהטיפול ברכב שלך יהיה אופטימאלי (ככה שלא תצטרך להזמין גרר לשנה הבאה).

כדאי גם לבדוק אם החברה מקבלת כרטיסי אשראי. אם כן היא רצינית. זכור מדובר בשוק שמתפתח כי יש יותר מ3.2 מליון מכוניות בכבישי ישראל. השירות הזה רק הולך וגדל 

אז אם אתם מתגוררים בירושלים ורכבכם הישן שבק חיים באמצע הדרך, בוודאי תשמחו לקרוא אודות שירותי גרר בעיר ירושלים וסביבותיה. שירות גרירה מקצועי, המוצע לאורך כל שעות היממה ומיועד לסוגים שונים של רכבים המשתייכים אל שנתון ישן או שנתון חדש. תרחיש הרכב ששובק חיים באמצע הדרך הוא אחד התרחישים הנפוצים ביותר ולכן חשוב מאוד להכין את הקרקע מראש ולבחור את אותה חברה שתספק לכם שירותי דרך וגרירה במקרה של בעיה.