גרירת רכב

גרירת רכב – כל שיש לדעת

גרר, שירותי גרירה, גרר בירושלים, שירותי גריטה

אם אתם מתגוררים בירושלים ורכבכם הישן שבק חיים באמצע הדרך, בוודאי תשמחו לקרוא אודות שירותי גרר בעיר ירושלים וסביבותיה. שירות גרירה מקצועי, המוצע לאורך כל שעות היממה ומיועד לסוגים שונים של רכבים המשתייכים אל שנתון ישן או שנתון חדש. תרחיש הרכב ששובק חיים באמצע הדרך הוא אחד התרחישים הנפוצים ביותר ולכן חשוב מאוד להכין את הקרקע מראש ולבחור את אותה חברה שתספק לכם שירותי דרך וגרירה במקרה של בעיה.

תפקידו של הגרר

גרר בירושלים או בכל מקום אחר בישראל יציע לכם שירותי גרירה מהירים ואמינים למוסך אליו אתם מעוניינים שרכבכם יגיע. טרם הפנייה אל חברה שמציעה שירותי גרירה בעיר ירושלים או בכל עיר אחרת בישראל חשוב שתוודאו שאותה חברה אכן מספקת שירותי גרר מקצועיים אותם מספקים גוררים מומחים ובעלי ניסיון ומשתמשת לשם כך ברכבי גרר בטיחותיים. בנוסף, חשוב לוודא שאותה חברת גרירה מתחייבת לשלוח את הגורר עד שעה מרגע פתיחת הפנייה ומספקת שירות לסוג הרכב שבבעלותכם, ישן כחדש. נקודות חשובות נוספות אותן יש לבדוק הן שמדובר על חברה שיכולה להציג תעודת הסמכה של אספקת שירותי גרר שניתנה לה על ידי משרד התחבורה, שזוהי חברה שמספקת שירות לאזורים בהם הלקוח נוסע ושהיא מציעה שירותים חיוניים נוספים, כמו למשל שירותי חילוץ לרכב ושירות תיקוני דרך.

גריטת רכב – מה זה אומר?

גריטת רכב היא דרך למחזר מתכת מכלי רכב וזאת על ידי שליחת הרכב הפרטי לפירוק. באם הרכב שלכם הינו רכב ישן שעשה היכרות לא פעם ולא פעמיים עם שירותי גרר בירושלים, הגיע הזמן לחשוב על שירותי גריטה לרכב שלכם.

חשוב לדעת שנכון להיום כל אדם שבבעלותו רכב מעל לעשרים שנה, יוכל לשאת נשכר ולקבל סכום יפה של כסף עבור העברתו אל מוסך שנמצא ברשימת נותני שירותי גריטה. כל שאתם צריכים לעשות הוא לפנות אל משרד התחבורה עם תעודת הזהות שלו, מסמכי הרכב וצ'ק מבוטל ולברר איזה מוסך בקרבת מקום מגוריכם משתתף בתוכנית הגריטה. תמיד יש לקחת בחשבון שרק מוסכים מורשים משתתפים בתוכנית זאת.

אין זה משנה באם אתם משתמשים באותה מכונית ישנה או שאינכם משתמשים בה, באם הרכב שלכם עומד בסטנדרטים של תכני הגריטה, תקבלו 3000 ₪ בעבור הרכב. חלק מתנאי הקבלה לתכנית זאת הוא שהרכב שלכם יהיה משנת 1992 או ישן יותר, שהטסט של הרכב היה בתוקף בשנה שקדמה לגריטה, שהרכב יהיה מסוג פרטי, שימסור לגריטה על ידי אותם אותם בעלים הרשומים עליו ושיגיע לאתר הגריטה בנסיעה ולא על ידי שירותי גרירה. בנוסף, רק רכב שאינו מעוקל או משועבד יוכל להתקבל אל תכנית הגריטה.

כל היתרונות בגריטה אחת

קיימים יתרונות רבים לשירות הגריטה, כשהעיקרי שבהם הינו שפינוי רכב לפירוק תעזור במידה רבה לסביבה. היענות של בעלי רכב לפעולת הגריטה תבטיח לא רק שרכבו לא יהיה מעורב בתאונת דרכים משום שמדובר על רכב ישן ולא בטיחותי, אלא גם שפעולת הגריטה תצמצם את זיהום האוויר בערים הגדולות של ישראל, תקטין את מספר שלדי הרכב והגרוטאות שנזרקים בצידי הדרכים, שכן פעמים רבות אנשים אינם מעוניינים להשתמש בשירותי גרר וזאת משום ההוצאה הכספית. בנוסף, הגריטה תוביל להגדלה של מיחזור חומרי הגלם של הרכב.

כעת, כל שנותר הוא לקבל החלטה האם להמשיך לנסוע ברכב ישן שמסכן את בטיחותכם ומצריך קריאה לשירותי גרר מדי תקופה או הבאת הרכב לגריטה.